About


Cześć! Mam na imię Katarzyna, jednak wolę jak mówią do mnie Kasia, negatywnie reaguje na nazywanie mnie Kaśką. Urodziłam się w Świdnicy 17 kwietnia 1995 roku. Mam 160 cm wzrostu, aktualnie jestem blondynką a dokładnie posiadam blond ombre, a mój kolor oczu określam jako niebieskie z domieszką zieleni. Jestem zodiakalnym Baranem. Łatwo wpadam w gniew jednak przechodzi mi to bardzo szybko. Bezpośrednia, zdecydowana, konsekwentna, nie potrafiąca usiedzieć 5 minut w miejscu to tylko kilka cech, którymi jestem obdarowana.

Mojego bloga założyłam 19 czerwca 2011 roku, zainspirowała mnie do tego Honey, której blog czytałam niemal codziennie, postanowiłam również stworzyć swoje miejsce w świecie i dzielić się swoim życiem z innymi. Blog nauczył mnie systematyczności i jest moją pierwszą pasją, której trzyma się tak długo.

Nazwa "GumiJagoda" ma swoje pochodzenie jeszcze z czasów gimnazjum, kiedy koleżanka zaczęła mnie tak nazywać, podchwyciłam temat i tym sposobem zaczęłam w internecie jak i w życiu codziennym używać ksywki GumiJagoda, jednak moi znajomi ją skrócili do czterech literek G U M I. Ot cała tajemnica GumiJagody.

Zdjęcia robię Nikonem p500 
E-mail: katarzynamuusial@gmail.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Każdy pozostawiony komentarz daje ogromną motywację ♥
#obraźliwe i wulgarne komentarze nie będą akceptowane#